DUŞ BAŞLIKLARI

AS-701

Dev yağmurlama başlığından yağmur yağıyormuş gibi zengin ve serin bir duş akışı sağlar. Tam krom gövde tasarımına sahip büyük premium model. Zarif bir aroma ve C vitamini suyu ile Avrupa tarzı lüks bir duşun tadını çıkarın. Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya ve Avrupa’da en çok satan model.

Aroma Terapi

Aromatik yağlar ve C vitamini bileşenleri serinletici bir aroma ve C vitamini duşu sağlar.

Klor Giderimi

Aroma Sense Filtresinin C vitamini, musluk suyunda kalan klorun% 98’inden fazlasını temizler, böylece temiz suyla duş alabilirsiniz.

C Vitamini Duşu

3.000 limondan elde edilen C vitamini, litre su başına 0.6 ila 1.2 mg C vitamini içeren kapsüller içinde kapsüllenmiş son teknoloji ürünü bir proseste konsantre edilir.

Su tasarrufu etkisi

Patentli sprey sprinklerimiz size yaklaşık% 15 ila 30 su tasarrufu ve spa masajı efekti sağlar.

Anyon Duş

Patentli sprey sprinklerimiz, 1CC başına 421.000 negatif iyon salar ve güçlü yüksek basınçlı sis duşlarının keyfini çıkarmanızı sağlar.

Antibakteriyel Filtre ve Pas Giderme

Duş başlığındaki antibakteriyel seramik bilyalar, suda zararlı E. coli ve bakteriler içerir. Dokunmamış filtre yabancı maddeleri ve pasları temizler.

Ürün Özellikleri

Ürün Boyutu 12.0cm X 6.5cm X X 31.0cm / Baş Çapı: 11.5cm
renk Metalik gümüş
Filtre yapılandırması Aroma C Vitamini Filtresi (ASS Filtresi), Antibakteriyel Seramik Top Filtresi, Mikro Nonwoven Kumaş Filtre
Model adı AS-701
Ürün Sınıflandırması Aroma Sense Duş Başlığı
Ürün ağırlığı 520.5 g

Ürün Diyagramı