DUŞ BAŞLIKLARI

AROFIX-01

Sabit tip süper yağmurlama başlığından, sanki yağmur yağıyor ve serin bir duş akışı veriyor. Tam krom gövde tasarımı ve sabit tip. İnce bir aroma ve C vitamini suyu ile lüks bir duşun tadını çıkarın. Kuzey Amerika pazarındaki 5 yıldızlı oteller ve lüks spa mağazalarına tedarik edilir ve Kuzey ve Güney Amerika’daki en iyi modeldir.

Aroma Terapi

Aromatik yağlar ve C vitamini bileşenleri serinletici bir aroma ve C vitamini duşu sağlar.

Klor Giderimi

Aroma Sense Filtresinin C vitamini, musluk suyunda kalan klorun% 98’inden fazlasını temizler, böylece temiz suyla duş alabilirsiniz.

C Vitamini Duşu

3.000 limondan elde edilen C vitamini, litre su başına 0.6 ila 1.2 mg C vitamini içeren kapsüller içinde kapsüllenmiş son teknoloji ürünü bir proseste konsantre edilir.

Su tasarrufu etkisi

Patentli sprey sprinklerimiz size yaklaşık% 15 ila 30 su tasarrufu ve spa masajı efekti sağlar.

Anyon Duş

Patentli sprey sprinklerimiz, 1CC başına 421.000 negatif iyon salar ve güçlü yüksek basınçlı sis duşlarının keyfini çıkarmanızı sağlar.

Antibakteriyel Filtre ve Pas Giderme

Duş başlığındaki antibakteriyel seramik bilyalar, suda zararlı E. coli ve bakteriler içerir. Dokunmamış filtre yabancı maddeleri ve pasları temizler.

Ürün Özellikleri

Ürün ağırlığı 578 g
Filtre yapılandırması Aroma C Vitamini Filtresi (AROFIX Filtresi), Antibakteriyel Seramik Bilyalı Filtre, Dokusuz Filtre
Model adı AROFIX-01
renk Metalik gümüş
Ürün Sınıflandırması Aroma Sense Duş Başlığı
Ürün Boyutu 12.0cm X 12.0cm X X 12.7cm / Baş Çapı: 11.6cm

Ürün Diyagramı